הזמנת תייר לישראל:

אתה אזרח ישראלי, מעוניין להזמין בן משפחה או חבר למטרת תיירות ?
דבר ראשון, יש לבדוק האם מדינת אזרחות של המוזמן שלך פטורה מאשרת כניסה או לא.
במידה ולא, עליך לפנות למשרד הפנים בישראל לשם הגשת הבקשה יחד עם כל המסמכים הנלווים.
במידה וכן, המוזמן יכול להגיע לישראל ובמצב אופטימלי הוא יקבל אישור כניסה – וויזת תייר מביקורת הגבולות עם הכניסה לארץ. יחד עם זאת, קיימים גם מקרים בהם מסורבת כניסתו והוא מגורש מישראל.
לכן במידה ואת/ה לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים מומלץ להגיש בקשה להזמנת תייר (גם אם מדובר במדינה הפטורה מאשרת כניסה) בטרם הגעתו של המוזמן לישראל.

סיכויי הבקשה להיענות בחיוב הם בהתאם לפרמטרים שונים כגון:

קרבה של המוזמן למזמין ( בצירוף ההוכחות הנדרשות) וכן הוכחות כי למוזמן יש אינטרס לחזור לארץ מוצאו.

למשרד הפנים יש שיקול דעת רחב בכל הקשור להענקת ויזה לאזרחים זרים, לכן במידה ומתעורר חשד כי המוזמן מגיע לישראל לשם עבודה שלא כדין או השתקעות בניגוד לחוק – כניסת הזר תותנה בהפקדת ערבות או במקרה הגרוע ביותר יסרבו את הכניסה.

החלטת לגשת למשרד הפנים על מנת להגיש את הבקשה?
כנראה שמצפה לך התנהלות מורכבת, מייגעת ומייאשת ! הסיבה לכך היא העובדה שמשרד הפנים אימץ מדיניות נוקשה שלא תומכת במתן ויזה לתיירים כדי למנוע הגירה בלתי חוקית לישראל.
לכן, לשם מיצוי הזכויות שלכם בצורה המקסימלית ובזמן הקצר ביותר עדיף להיעזר בליווי של עורך דין בעל ניסיון ומומחיות בתחום – אנו מגבשים יחד אסטרטגיה מתאימה למקרה שלכם, מתאימים את רשימת המסמכים הנחוצה לכם וכמובן מלווים ומייצגים את האינטרסים שלכם בכל שלב ובכל פגישה שתתקיים במשרד הפנים עד לקבלת הוויזה.

איך אנחנו יכולים לעזור ?
אנו נחשבים למשרד המוביל בתחום ההגירה ומתן אשרות בישראל , אנו בעלי ידע וניסיון רב בתחום עם אחוזי הצלחה גבוהים גם בתיקים המורכבים ביותר.
משרדנו צבר מוניטין עשיר בהתמודדות עם כל הבעיות ואף הסבוכות ביותר שיכולות לעלות במהלך ניהול ההליך.
לכן אם את/אתה רוצה להזמין בן משפחה או חבר לישראל למטרת תיירות, אל תהסס לעמוד על הזכויות שלך ושלו/ה ותבחר נכון מי ייעשה זאת לצידך.

השאירו פרטים ועורך דין יצור איתכם קשר בהקדם.

Задать вопрос адвокату

Задать вопрос или получить консультацию

Задать вопрос или получить консультацию

דילוג לתוכן