אודות

משרד עורכי דין ואלי קלנטרוב הינו משרד בוטיק המייחד את פעילותו למספר תחומי דגל בתחום האזרחי: דיני הגירה – הסדרת מעמד אישי, הוצאה לפועל – חדלות פירעון ודיני עבודה הגנה על זכויות עובדים.

במשרדנו ישנם מחלקות נוספות העוסקת בין היתר בליטיגציה מסחרית מורכבת, עסקאות נדל"ן, הסכמי ממון, צוואות וירושות.

הקו המנחה של משרדנו הוא הענקת יחס אישי, ליווי מלא והתאמה פרטנית לשלל הצרכים של כל אחד ואחת מלקוחותינו. גיבשנו קבוצה מקצועית של מומחים בעלי ניסיון וכישורים ייחודיים עם התמודדות במצבים מורכבים בשלל התחומים בהם עוסק המשרד, תוך שימת דגש על על מקצוענות, יצירתיות ואמינות. כל תיק המגיע לפתחנו נבחן באופן מעמיק תוך בחינת הסיכונים והסיכויים הטמונים בו.

למשרדנו מוניטין עשיר וניסיון רב בהתנהלות מול רשויות ממשלתיות וייצוג בבתי המשפט. אנחנו מאמינים כי לכל בעיה יש פתרון תוך בניית מתווה אסטרטגי מתאים לשם קבלת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. משרדנו חרט על דגלו נאמנות, שקיפות ואיכות ללא פשרות.

Адвокатский офис Вали Калантаров

אודות

Адвокатский офис Вали Калантаров

משרד עורכי דין ואלי – קלנטרוב

המשרד המצליח והמוביל בישראל בתחום דיני ההגירה, הסדרת מעמד אישי וקבלת אזרחות ישראלית. אנו מעניקים פתרון לכל סוגיה הנוגעת להסדרת המעמד של בני זוג זרים, ביטול סירוב כניסה לישראל בנתב"ג, איחוד משפחות, קבלת מעמד מטעמים הומניטריים, הסדרת מעמד להורה קשיש של אזרח ישראלי, תביעות אבהות, מבקשי מקלט מדיני, הזמנת תייר, הגשת ערר על החלטות משרד הפנים, עליה לישראל וקבלת אזרחות ישראלית. האם אתה או בן משפחתך זכאים לקבלת מעמד בישראל אך מתקשים לעמוד מול הבירוקרטיה והקשיים שניצבים בפניכם ? אתם לא לבד. בעלי המשרד הם ילדי ברית המועצות לשעבר שהם עצמם והוריהם התמודדו עם קשיים רבים כאשר עלו לישראל והתמודדו עם בירוקרטיה מתישה בעקבות אי ידיעת החוק וקשיים בשפה. מהסיבה הזו הוקם משרדנו עם תשוקה, רגשי הזדהות ורצון עז לעזור לקבוצות המוחלשות בהגנה ושמירה על זכיותיהם בישראל. במהלך שנות העבודה הארוכות, צברנו מוניטין רב וניסיון עשיר בהתנהלות והתמודדות מול משרדי הממשלה. המטרה שלנו היא להשיג את התוצאה הטובה ביותר בשבילך, בזמן הקצר ביותר, וזאת בדגש על מתן יחס אישי, מקצועיות והצלחה.
מה היא הצלחה בעניינו ? לקוח מרוצה ! לקוחותינו יעידו על משרד בעל יצירתיות וחדשנות שמתמחה בהשגת יעדים משפטיים ומיקסום מטרותיהם של לקוחותיו – אנו מתגאים במאות המלצות של לקוחות מרוצים אותם זכינו לייצג וללוות במקרים המורכבים ביותר בהם הצלחנו כאשר המשרדים האחרים כשלו.

צוות המשרד

Адвокат Марина Вали

עו"ד מרינה ואלי

מייסדת משרד עורכי דין ואלי קלנטרוב, המשרד המוביל בישראל בתחום ההגירה וההוצאה לפועל – חדלות פירעון. בוגרת תואר ראשון במשפטים LL.B וחברה פעילה בלשכת עורכי הדין בישראל. במהלך שנות פעילותיה הארוכות, ליוותה תיקים מהגדולים והמורכבים ביותר לקידום והגנה על זכויות האדם, אשרות ומעמד בישראל. בנוסף במשך שנים ארוכות התנדבה באופן אקטיבי בייצוג אינטרסים של קשישים מעוטי יכולת מול לשכת ההוצאה לפועל.

עו"ד ואלי ידועה בזכות אסרטיביות ובהתנהלותה מול הבירוקרטיה במשרדי הממשלה וכן בניהול משאיים ומתנים מורכבים עד להשגת התוצאה המוצלחת ביותר, כמו כן פעילה פוליטית וחברתית לקידום שיוון ומעמד בישראל.

עו"ד יששכר קלנטרוב

מייסד משרד עורכי הדין ואלי קלנטרוב, המשרד המוביל בישראל בתחום ההגירה וההוצאה לפועל – חדלות פירעון. בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B – סיים את לימודיו בהצטיינות – ובעל תואר B.A נוסף במהל עסקים עם התמחות במימון. במסגרת לימודיו לקח חלק בחטיבה למשפט מסחרי. במהלך שנות פעילותיו הארוכות, עו"ד קלנטרוב ייצג נושים מוסדיים בהליכי גבייה ובניהם רשויות מקומיות מהגדולות בארץ ולפיכך מכיר היטב את שני צידי המתרס, דבר המעניק לו יתרון מובהק בהגנה על זכויות החייבים. 

שמו של עו"ד קלנטרוב הולך לפניו, עקב יכולת חשיבה יצירתית ומהירה במצבי הלחץ השונים. עו"ד קלנטרוב בעל מומחיות מיוחדת בכל הקשור לאשרות ומעמד בישראל ונחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים בתחום ההגירה . ידוע כמי שמגן על זכויות האדם בישראל בייחוד של הקבוצות המוחלשות, וכפעיל חברתי לקידום שוויון ומעמד בישראל.

Адвокат Исаcхар Калантаров

תעודות אסמכה

Задать вопрос адвокату

Задать вопрос или получить консультацию

Задать вопрос или получить консультацию

השאירו פרטים ועורך דין יצור איתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן