ביטול גירוש מישראל

את/ה או מישהו שאת/ה מכיר/ה נעצר בשדה התעופה בן גוריון וסורבה כניסתו/ה לישראל ?

אז נתחיל בהקדמה קצרה, במדינת ישראל יש פטור מחובת אשרת כניסה מסודרת מראש לבעלי אזרחויות שונות, אך עם זאת, על פי החוק, לקצין בקר הגבולות בישראל ישנו שיקול דעת רחב לעכב אזרח זר ולערוך לו בירור מקיף הכולל גם תשאול (סוג של חקירה). באם משתכנע הבקר כי קיימות נסיבות המצדיקות את אי כניסתו של האזרח הזר לישראל, רשאי הוא לסרב את כניסתו ואף לשלוח אותו למתקן כליאה עד ליציאתו מישראל.

מה הסיבות שיכולות להוביל לסירוב כניסה לישראל ?

שהייה לא חוקית בישראל בעבר

חשד לעבודה בלתי חוקית

חשד להשתקעות לא כחוק

מניעה פלילית או ביטחונית

שקרים בגבול

מערכת יחסים עם אזרח ישראלי

 

מה קורה לאחר הסירוב?
האזרח הזר מקבל החלטה על גירושו מישראל, לאחר מכן הוא נשלח אל מתקן כליאה וממתין לטיסה חזרה למקום ממנו הגיע. בפועל, תהליך זה עלול לערוך שעות ואף ימים תוך כדי שהאזרח הזר שוהה במתקן כליאה. לכן, במידה וברצונך לבטל את החלטת הגירוש ולאפשר את כניסת האזרח הזר לישראל חובה לפעול במהירות לאור לוח הזמנים הקצר.

אז מה ניתן לעשות?
ניתן להגיש ערר על ההחלטת הסירוב! איך זה עובד? יש לפנות ללא דיחוי לעורך דין שמומחה בתחום. טרם לקיחת התיק לטיפול, אנחנו חוקרים היטב את נסיבות הסירוב ובוחנים את סיכויי הצלחה בכל מקרה לגופו. לאחר מכן אנו מגישים לבית הדין לעררים בקשה מיוחדת ודחופה למניעת גירוש מישראל וכן ערר לביטול סירוב הכניסה. תשובה מטעם בית הדין מתקבלת תוך שעות ספורות.

מה ההשלכות של הסירוב הכניסה ?
מעבר לחוויה הקשה והמטלטלת שהאזרח הזר נחשף אליה במהלך המתנה ושהות במתן הכליאה, האזרח הזר לא יוכל להיכנס לישראל שוב עד 10 שנים מיום הסירוב. טרם הגעתו הוא יצטרך להסדיר את כניסתו מול גורמים שונים , הליך בירוקרטי ולא פשוט עם סיכויי הצלחה נמוכים.

איך אנחנו יכולים לעזור ?
אנו נחשבים למשרד המוביל בתחום ביטול סירובי כניסה של אזרחים זרים לישראל. אנו בעלי ידע וניסיון רב בתחום עם אחוזי הצלחה גבוהים גם בתיקים המורכבים ביותר.
משרדנו צבר מוניטין עשיר בהתמודדות עם כל הבעיות ואף הסבוכות ביותר שיכולות לעלות במהלך ניהול ההליך, טרם קבלת התיק לטיפולנו אנו בונים אסטרטגיה אישית ופתרון יצירתי עד לקבלת התוצאה הרצויה.
את/ה או מישהו שאת/ה מכיר/ה נעצר בשדה התעופה בן גוריון וקיבל סירוב כניסה לישראל, תדע שיש פתרון ! לכן אל תהסס להילחם על הזכויות שלך או של חברך/ בן משפחתך ותבחר נכון מי ילחם לצידך.

השאירו פרטים ועורך דין יצור איתכם קשר בהקדם.

Задать вопрос адвокату

Задать вопрос или получить консультацию

Задать вопрос или получить консультацию

דילוג לתוכן